Війна лавандою не пахне: про інцидент у потязі УЗ

Якщо боєць з окопу, то він пахне потом, кров'ю, мастилом, розжареним металом і навіть спаленим орковим м'ясом та несвіжими трупами...

Захисник
Захиснику довелося їхати стоячи в тамбурі

"Пасажири поскаржилися на "неприємний запах"від військового, який повертався з фронту, за що провідниця вигнала його спати в тамбур на сім годин".

Так, боєць гарантовано смердів - бо така вона, війна. Пахне точно не лавандовою віддушкою. Якщо боєць з окопу, то він пахне потом, кров'ю, мастилом, розжареним металом і навіть спаленим орковим м'ясом та несвіжими трупами...

Власне, тому в нас вдома за лінією фронту досі пахне миючими засобами і чимось смачним з кухні - бо бійці виконують свою роботу і пахнуть війною.

Теоретично, за квитками спецслужби можуть знайти тих пасажирів з делікатними носами. І з'ясувати, хто вони такі, що на 9-му році війни в них отаке ставлення до українських бійців. Можливо, там викриються цікаві зв'язки і дії.

Укрзалізниця вже відреагувала - стюард просто "не помітив": "Вчора мали неприємну ситуацію в нашому Інтерсіті з Дніпра, у якій детально розібрались і хочемо розказати. Наші стюарди недостатньо чітко зреагували на ситуацію і не помітили конфлікту, дозволивши захисникові провести решту подорожі в тамбурі.

Висновки наступні: негайно організовуємо тренінг для стюардів з дбайливого і уважного ставлення до захисників, бо їм вистачає стресу за межами поїзда.

Звертаємось до пасажирів по терпіння та повагу".

Джерело

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти