Захід досі не зрозумів своєї місії в російсько-українській війні

На жаль, здається, Захід боїться Росії більше, ніж Росія боїться Заходу.
Холодна війна, Росія, США, Захід
Захід досі боїться перемоги України

Треба визнати, що путінська Росія більш ефективно використовує "стратегію стримування" і залякування США, НАТО і ЄС, ніж Захід стримує агресію Росії в Україні. Агресивне нахабство і ядерний шантаж Путіна діє як гіпноз на західних політиків, паралізуючи їхню волю і совість. На жаль, здається, Захід боїться Росії більше, ніж Росія боїться Заходу. І Путін відчуває це, за сором'язливою і стриманою поведінкою основних європейських політиків. Хоча Захід сильніше Росії в прямому і переносному сенсі. Нагадаємо, що в Кореї, В'єтнамі, Іраку. Югославії, Сирії американці і їх союзники не боялися зіткнення з Росією, а зараз раптом "скисли".

Зараз Захід так обережно і болісно важко допомагає Україні оборонятися проти агресора - путінської Росії, яка зрозуміла, що їй вже нічого втрачати в міжнародному суспільстві.

Складається враження, що Захід боїться перемоги України, але ще більше боїться поразки антизахідної Росії, як це було в 1917 і 1991. І в тому і в іншому випадку Захід не впорався і програв Росію, спочатку Сталіну, а тепер програє Путіну.

Захід досі не зрозумів своєї місії в російсько-українській війні.

Захід більше цікавить, що буде після війни, а не під час цієї війни. Справа доходить до того, що Захід розмірковує, як йому краще (вигідніше) вчинити вже після закінчення війни - допомагати переможній мужній, але ослабленій Україні, яка врятувала Європу, або допомагати багатою корисними ресурсами, тимчасово покірній Росії.

Джерело

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти