Заходу вже пізно боятися: це світова війна

Це світова війна. Їі вже оголошено нападником. В гідридний спосіб. Так як бункерний психотип робить завжди.

Малюнок Бенксі в Бородянці
Малюнок Бенксі в Бородянці

росія хоче лише вбивати, красти та поневолювати

Польща чи Україна, Франція чи Португалія - неважливо.

Причини вторгнення в Україну надумані від початку до кінця - тоді яка різниця?

Завтра рос пропагандистам скажуть знайти бойових птахів з лабораторій у Празі. І вони знайдуть. Завтра терорист номер один, стукаючи ніжкою, може сказати, що Петро | вигадав Латвію і це було помилкою. Яка різниця якщо всього цього не існує? Навідміну від бажання вбивати, красти, поневолювати.

Коли слабший не боїться сильнішого - це героїзм. Героїзм українців, яким захоплюється світ. Коли сильніший боїться слабшого - сильніший стає слабшим. Бо силою треба користуватись. Правила захищати. А терористів знищувати.

Можна і далі сидіти по терасах в очікуванні нових аргументів, що це не проти нас українців війна, а війна проти цивілізованного світу за рахунок життів українців. Або припинити боятись і показати силу. Можна діяти проактивно, а не віддавати ініціативу вбивці. Особливо, якщо всім добре відомо якою є єдина мета вбивці.

Польща - чудова світла країна. Дуже шкода її людей, які загинули.

Але.

Але світ, НАТО та інші інституційні потужності можуть вирішити: ці ракети у Польщі - це лише початок чи вже кінець.

Якщо світ, НАТО, інституційні потужності право вирішувати залишать за країною терористом - очевидно що оберуть істоти, що примотують голову до цегли, б‘ють кувалдою, знімають це на відео для того щоб опублікувати цю заяву і цей акт публічної страти.

Боятися вже пізно. Якщо хтось хоче щоб ця війна була лише між Україною та росією в той час як росія воює саме з цивілізаційним вибором України, тоді цивілізованний світ має всі шанси отримати нові російські ракети.

Це світова війна. Їі вже оголошено нападником. В гідридний спосіб. Так як бункерний психотип робить завжди.

Джерело

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти