Бідним українцям доведеться жити ще важче, середній клас теж заплаче

Глобальна криза, що насувається, буде в нашій країні видоювати бідних і середній клас до межі.

Гаманець
Бідним українцям доведеться жити ще важче, середній клас теж заплаче / УНІАН

Обвал українських ринків буде катастрофічним, прискориться падіння якості життя простих людей і середнього класу, А податки і штрафи продовжать рости зі страхітливою швидкістю. І все це заради наповнення держбюджету і знецінення вартості праці українців.

Глобальна криза, що насувається, буде в нашій країні видоювати бідних і середній клас до межі. І причин для цього вже предостатньо, висновки робіть самі:

1. Неймовірне зростання цін на енергоресурси і тарифи ЖКГ.

2. Колосальний за розмірами світовий борг і, зокрема, постійно збільшується державний і корпоративний борг в Україні.

3. Наростальна кількість збиткових держкорпорацій і банкрутств закредитованих українських підприємств і компаній.

Реклама

4. Страх перед вже оголошеними підвищеннями податків і штрафів.

5. Лавиноподібне зростання корупційних складових практично у всіх об'єктах державного фінансування.

6. Перегрітість світових ринків, і особлива стурбованість фінансовою пірамідою на ринку українських облігацій внутрішньої держпозики.

7. У світовій економіці запущений потужний інфляційний виток, і ми в Україні очікуємо на новий інфляційний шок.

8. Масштабні геополітичні ризики і на їх тлі тривалий збройний конфлікт на сході України.

9. Хвилі коронакризи, що не вщухають, з новими штамами Ковіду.

читайте такожТак жити далі не можна: верхи не можуть, низи не хочутьМожна і далі перераховувати причини майбутнього обвалу ринків і майбутнього апокаліпсису. Ясно одне - вже зараз все частіше низка нардепів, міністрів та інших топ-чиновників у своїх заявах відзначають про зняття державою з себе соціальної відповідальності – пенсій, допомог, якісного медобслуговування та інше. Тобто бути бідним в Україні - небезпечно для здоров'я.

Щоправда, багаті топ-чиновники марно забувають, що коли бідним українцям стає голодно, туго і кепсько на душі – вони озлоблюються, а потім агресивно шукають винних у їхніх бідах.

viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Реклама
Популярне
Названо небезпечні місця в будинку, де накопичується весь негативНазвано небезпечні місця в будинку, де накопичується весь негатив Місяць катастроф і розгулу ковіду: що обіцяє астрологічний прогноз на листопад-2021 від Влада РоссаМісяць катастроф і розгулу ковіду: що обіцяє астрологічний прогноз на листопад-2021 від Влада Росса Гороскоп на 25 жовтня 2021 для всіх знаків Зодіаку: впливові покровителі або проблеми з грошимаГороскоп на 25 жовтня 2021 для всіх знаків Зодіаку: впливові покровителі або проблеми з грошима Прикмети на 22 жовтня: що не можна робити і як не потрапити в бідуПрикмети на 22 жовтня: що не можна робити і як не потрапити в біду Родом з України, навчалася у Києві: що відомо про застрелену Алеком Болдвіном Галину ГатчинсРодом з України, навчалася у Києві: що відомо про застрелену Алеком Болдвіном Галину Гатчинс

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти