Що буде з критичною інфраструктурою України

Окупанти довбатимуть, поки наша енергосистема не зупиниться. З усіма витікаючими складнощами для мирного населення.
ракетний удар по Києву 18 жовтня
Окупанти будуть довбати, поки наша енергосистема не зупиниться, вважає Кочетков / ДСНС

Удари по нашим важливим комунальним об'єктам - це від неможливості зломити опір ЗСУ та України в цілому. Ось виродки і намагаються в безсилій злобі опустити нас до свого жебрацького варварського стану.

Про те, що агресор обов'язково почне руйнувати наші ТЕЦ, логістичні вузли та інше, я попереджав ще на початку вторгнення. Закликав українців заздалегідь готуватися до варіантів виживання в екстремальних умовах. Прогноз виправдався.

Відповідно, дам прогноз на перспективу.

відео дня

Будуть довбати, поки наша енергосистема не зупиниться. З усіма витікаючими складнощами для мирного населення. Потім кремлівському фюрерку радісно повідомлять, що Україна "за планом спецоперації успішно занурена в кам'яний вік і вже скоро доблесні ра**истко-зеківські війська знову почнуть брати Київ за три дні".

А раз завдання виконане, то в Кремлі роздадуть ордени і медалі вбивцям українців, а бомбардування нашої інфраструктури майже припиняться.

Тим більше, що у агресора на повний зріст постане проблема стримування нашого наступу. Бо на боєздатність ЗСУ відсутність світла і тепла у великих містах майже не впливає — наші бійці і так діють в умовах, далеких від комфорту.

І тоді ми потихеньку інфраструктуру відновимо - не всю і не відразу, зрозуміло, але так, що світло та інші риси цивілізації почнуть повертатися.

Зима буде вкрай складною, але навесні почне налагоджуватися.

Джерело

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти