Очі перемоги стомлені, але без тіні сумніву

12 вересня 2023, 08:44
Батько трьох малих дітей сідає навпроти мене після пострілів з гармати. Очі стомлені.
Очі перемоги стомлені, але без тіні сумніву
Боєць ЗСУ / фото: 22 окрема механізована бригада

Він спокійно дивиться на мене і каже: вбити цих негідників (неценз.) найкраще, що я можу зробити для своїх дітей.

Батько, який пішов на війну разом з сином, закурює цигарку і дивиться на мене стомленими очима. "Син на сусідній позиції воює, він в мене офіцер. А я вже старший солдат. А які в нас варіанти - тільки вибити їх з нашої землі. Тільки перемога".

відео дня

Молодий солдат з татуюваннями вікінгів сидить на ящику з під снарядів і п’є каву. Очі теж стомлені. Він робить ковток кави і каже мені: нема тут романтики і хорошого життя. Але є можливість вбивати цих негідників (неценз.) стільки, скільки зможемо. І я буду це робити.

Комбат старший чоловік. Дивиться на мене добрими очима, ніби батько. " Хлопці хороші в мене. Мусимо робити свою справу, а справа наша вбивати погань, поки не підуть з нашої землі. Воюємо за перемогу".

Очі перемоги стомлені, але без тіні сумніву.

А ваші?

Хто такий Віктор Андрусів

Віктор Андрусів – політичний і громадський діяч, заступник голови Донецької військово-цивільної адміністрації з гуманітарних питань (2015-2016), радник голови Міністерства внутрішніх справ України та керівника Офісу президента, виконавчий директор Українського інституту майбутнього (2016-2020). Нині – боєць ЗСУ, пише Вікіпедія.

Джерело

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти