Підсумки дев'яти місяців війни: в Росії зруйновано все, що будувалося тридцять років

Через дев'ять місяців війни перед Росією капітуляція, репарації, презирство сусідів по планеті.

Москва, Росія, герб РФ
Росія відкинута до часів Івана Грозного, до дикості і мракобісся. / Фото pixabay.com

Дев'ять місяців - термін вагітності. За дев'ять місяців народжується ще одне життя.

За дев'ять місяців війни:

- убито і покалічено незліченну кількість людей. Серед них діти і немовлята. Це зроблено Путіним ім'ям країни - ім'ям росіян. Кожен день вбивають все нових і нових людей.

- зруйновані міста. Люди, яких не вбили і не покалічили, змушені жити в підвалах без світла, тепла і води або рятуватися втечею. Це зроблено Путіним ім'ям країни - ім'ям росіян. Російська армія робить все, що може, щоб таких людей ставало все більше.

- Росія, як і свого часу Німеччина, на довгі роки стала символом жорстокості і розбою. Ненависть до неї поширюється на всіх росіян, знову ж таки, як свого часу ненависть до Гітлера поширювалася на всіх німців. Росія та її громадяни перетворилися на ізгоїв. Це зроблено Путіним ім'ям країни - ім'ям росіян.

- у Росії зруйновано все, що будувалося тридцять років, країна відкинута до часів Івана Грозного, до дикості і мракобісся. Це зроблено Путіним ім'ям країни - ім'ям росіян.

Через дев'ять місяців пренатального розвитку перед новою людиною відкривається життя, в якій у нього є шанс на щастя. Через дев'ять місяців війни перед Росією капітуляція, репарації, презирство сусідів по планеті.

Джерело

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти