Як Кремль намагається заткнути рота росіянам

30 січня 2024, 19:10
Наша поступливість дає Кремлю ілюзію, що за допомогою репресій він може змусити грати за своїми правилами.
Як Кремль намагається заткнути рота росіянам
Кремль / Колаж: Главред, фото: defence-ua.com, pexels.com

Не можна поступатися насильству.

Держдума схвалила в першому читанні закон про конфіскацію особистої власності за фейки про російську армію і за іншими політичними статтями.

Думаю, що одна з цілей цього репресивного заходу - налякати емігрантів. Посадити нас вони не можуть, то погрожують відібрати власність на батьківщині. Таким чином вони намагаються заткнути нам рота - розраховують, що хтось злякається і замовкне.

відео дня

Боюся, що ми самі дали підставу для таких планів.

Деякі емігранти, якраз злякавшись втрати російської власності, ліплять плашку іноагентів на будь-яке своє слово в мережі. Дивлячись на це, російська влада, мабуть, вирішила, що намацала больову точку еміграції - її активи в Росії. На неї і вирішили тиснути.

Це як зі звичайними бандитами-рекетирами. Варто вам показати слабкість, піти на поступки - вони прогинатимуться дедалі нижче, вимагатимуть дедалі більше: злякалися за ваші квартирки в Москві, наліпили плашки іноагентів, то тепер узагалі заткніться про війну, інакше однаково відберемо їх у справі про фейки.

Наша поступливість дає Кремлю ілюзію, що за допомогою репресій він може змусити грати за своїми правилами, а отже, репресії ефективні, їх треба продовжувати і посилювати.

PS. Сам я теж "іноагент", але плашки не ліплю. Тих, хто залишився в Росії і змушений ліпити такі плашки, зрозуміти ще можна, але емігрантів, які роблять це, не розумію.

Хто такий Ігор Ейдман

Ігор Віленович Ейдман (25 вересня 1968, Горький) — російський соціолог, один з найбільш публікованих дослідників путінізму як соціальної і політичної системи.

З 1995-го по 2002-й рік очолював піар-агенцію "Центр соціальних інновацій". Ігор Ейдман є автором антиолігархічної кампанії Бориса Нємцова.

З 2002-го по 2005-й рік Ігор Ейдман працював одночасно в центрі політконсалтингу "Ніколло М" і Всеросійському центрі вивчення громадської думки (він же ВЦВГД).

У 2010-му році виступив одним з підписантів опозиційного листа "Путін повинен піти".

У 2011-му році переїхав до Німеччини.
Ігор Ейдман в 2014-му році випустив книгу "Нова національна ідея Путіна". У 2016-му році була видана його книга "Система Путіна: Куди йде нова російська імперія?"
Ігор Ейдман - автор багатьох публікацій і статей, активно пише на своїх сторінках у соцмережах. У своїх матеріалах він детально розбирає сучасну російську політику, виступає проти війни в Україні, нещадно висміює Путіна, "духовні скрєпи" і "русский мир".

Джерело

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти