Розпочалася кампанія з примусу України принизливо запросити миру в Путіна

21 травня 2024, 19:10
5105
У цій кампанії активно використовують російських нібито опозиційних спікерів.
Ігор Ейдман, Путін
Ігор Ейдман та Путін / Колаж: Главред, фото: facebook/Ігор Ейдман, скріншот із відео

Хор пораженців.

До хору пораженців імені Арестовича приєднався Ходорковський: "Панове, ви практично програли війну в Україні". Пророкує здачу Харкова й Одеси тощо.

Триває планомірна кампанія з примусу України до того, щоб вона принизливо попросила миру в Путіна (а він вимагатиме капітуляцію). Організовано цю кампанію, ймовірно, російськими та деякими українськими олігархами: Абрамовичем (засвітився). Усім їм страшенно набридла війна і санкції. Хочуть повернуться до свого довоєнного життя ціною здачі України, в яку не вірять, будучи ментальними торгашами, тупо рахуючи ресурси сторін, але не розуміючи в принципі, що таке бойовий дух нації.

відео дня

У цій кампанії активно використовують російських нібито опозиційних спікерів (включно з колишніми колегами по олігархічному цеху), а також західних журналістів і деяких українських громадських діячів.

Нічого у них не вийде. Україна не може програти. Це був би пролог до атаки Росії на НАТО і глобальної катастрофи, яку вільний світ не допустить.

Хто такий Ігор Ейдман

Ігор Віленович Ейдман (25 вересня 1968, Горький) — російський соціолог, один з найбільш публікованих дослідників путінізму як соціальної і політичної системи.

З 1995-го по 2002-й рік очолював піар-агенцію "Центр соціальних інновацій". Ігор Ейдман є автором антиолігархічної кампанії Бориса Нємцова.

З 2002-го по 2005-й рік Ігор Ейдман працював одночасно в центрі політконсалтингу "Ніколло М" і Всеросійському центрі вивчення громадської думки (він же ВЦВГД).

У 2010-му році виступив одним з підписантів опозиційного листа "Путін повинен піти".

У 2011-му році переїхав до Німеччини.
Ігор Ейдман в 2014-му році випустив книгу "Нова національна ідея Путіна". У 2016-му році була видана його книга "Система Путіна: Куди йде нова російська імперія?"
Ігор Ейдман - автор багатьох публікацій і статей, активно пише на своїх сторінках у соцмережах. У своїх матеріалах він детально розбирає сучасну російську політику, виступає проти війни в Україні, нещадно висміює Путіна, "духовні скрєпи" і "русский мир".

Джерело

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
^
Ми використовуемо cookies
Прийняти