Один зі сценаріїв перемоги

18 травня 2025, 06:10
381
Зараз у війні головну роль відіграють дрони.
,
Війна в Україні / Колаж: Главред, фото: Офіс президента України, kremlin.ru, 40 Окрема артилерійська бригада імені Великого князя Вітовта

Скептики люблять говорити про те, що в України просто немає фізичної можливості перемогти Росію у війні. Однак це не так. Є сценарії розвитку подій, що дають їй шанс на перемогу.

Країна, що перевершує противника в ключовому для свого часу виді озброєнь, має високі шанси перемогти у війні. Європейці століттями перемагали жителів інших континентів багато в чому за рахунок переваги в якості вогнепальної зброї. Зараз у війні головну роль відіграють дрони. Якщо Україна доб'ється безумовної переваги в цьому виді озброєнь, вона переможе у війні. І це реальне завдання. Воно може бути вирішене за допомогою західних союзників України, зокрема, Німеччини. Україна і так досягла великих успіхів у виробництві дронів, але у європейців набагато більше ресурсів для цього.

Електроніка ніколи не була сильною стороною російської промисловості. Простіше кажучи, її в цій країні не вміли виробляти. Європа має достатню промислову і науково-технічну базу, щоб забезпечити вирішальну перевагу України в ефективних інноваційних дронах.

відео дня

Поставки бойових дронів в Україну йдуть і зараз, зокрема суттєві з Німеччини, а також інших країн "коаліції дронів". За наявності політичної волі вони можуть вийти на якісно новий рівень. В уряду Мерца така воля є, залишилося знайти ефективні інструменти її реалізації.

Європейські країни поки що лише малою мірою реалізували свої технологічні та виробничі можливості в цій галузі. Тим більше, що їм і самим необхідно озброїти свої армії сучасними дронами.

Європа стоїть перед необхідністю розкрутити маховик масового виробництва інноваційних (зі штучним інтелектом, на оптоволокні тощо) дронів як для власної оборони, так і для забезпечення якісної переваги України над Росією у війні. Це могло б стати ключовим фактором перемоги над російськими окупантами та зупинити путінську військову експансію.

Хто такий Ігор Ейдман

Ігор Віленович Ейдман (25 вересня 1968, Горький) — російський соціолог, один з найбільш публікованих дослідників путінізму як соціальної і політичної системи.

З 1995-го по 2002-й рік очолював піар-агенцію "Центр соціальних інновацій". Ігор Ейдман є автором антиолігархічної кампанії Бориса Нємцова.

З 2002-го по 2005-й рік Ігор Ейдман працював одночасно в центрі політконсалтингу "Ніколло М" і Всеросійському центрі вивчення громадської думки (він же ВЦВГД).

У 2010-му році виступив одним з підписантів опозиційного листа "Путін повинен піти".

У 2011-му році переїхав до Німеччини.
Ігор Ейдман в 2014-му році випустив книгу "Нова національна ідея Путіна". У 2016-му році була видана його книга "Система Путіна: Куди йде нова російська імперія?"
Ігор Ейдман - автор багатьох публікацій і статей, активно пише на своїх сторінках у соцмережах. У своїх матеріалах він детально розбирає сучасну російську політику, виступає проти війни в Україні, нещадно висміює Путіна, "духовні скрєпи" і "русский мир".

Джерело

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Новини партнерів
Реклама
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти