Чому Путін і його адміністрація сміялися як обкурені після виборів

20 березня 2024, 06:10
Кремль отримав те, про що міг тільки мріяти: черги на свою тупу клоунаду.
Чому Путін і його адміністрація сміялися як обкурені після виборів
Кремль і Путін після виборів / Колаж: Главред, фото: ua.depositphotos.com, скріншот із відео

Зазивали в балаган.

Я думаю, у путінській адміністрації цієї ночі не тільки пили шампанське, а й сміялися як обкурені... Над нами сміялися.

Ще минулої осені майбутні "вибори" виглядали як нікому нецікавий нудний балаган. Головним завданням Кремля було створити на них якусь інтригу, щоб привернути увагу глядачів, забезпечити їхню явку на виставу, аншлаг, черги за квитками. Здавалося, що це безнадійна затія. Однак путінській адміністрації пощастило. Як зазивали в бездарний і нудний театр виродків виступили опозиційні лідери, блогери, журналісти.

відео дня

Думаю, що більшість із них влада використовувала в темну. Однак не виключаю, що деякі популярні ю-тубери попрацювали зазивачами не безкоштовно.

Опозиційним лідерам необхідно утримувати увагу своєї аудиторії, періодично підкидати їй якусь чергову надію і двіжуху навколо неї. Тому вони легко схопили наживку і почали активно піарити участь у виборах.

У результаті владі вдалося підняти інтерес до голосування як в опозиційного, так і в провладного електорату, який мобілізували за допомогою образу "ворога, який намагається зірвати вибори". Кремль отримав те, про що міг тільки мріяти: черги на свою тупу клоунаду, реальний аншлаг на дільницях, імітацію протистояння, в якому за активної протидії опозиції нібито переміг Путін. Завдання делегітимізації виборів серйозно ускладнилося.

Хто такий Ігор Ейдман

Ігор Віленович Ейдман (25 вересня 1968, Горький) — російський соціолог, один з найбільш публікованих дослідників путінізму як соціальної і політичної системи.

З 1995-го по 2002-й рік очолював піар-агенцію "Центр соціальних інновацій". Ігор Ейдман є автором антиолігархічної кампанії Бориса Нємцова.

З 2002-го по 2005-й рік Ігор Ейдман працював одночасно в центрі політконсалтингу "Ніколло М" і Всеросійському центрі вивчення громадської думки (він же ВЦВГД).

У 2010-му році виступив одним з підписантів опозиційного листа "Путін повинен піти".

У 2011-му році переїхав до Німеччини.
Ігор Ейдман в 2014-му році випустив книгу "Нова національна ідея Путіна". У 2016-му році була видана його книга "Система Путіна: Куди йде нова російська імперія?"
Ігор Ейдман - автор багатьох публікацій і статей, активно пише на своїх сторінках у соцмережах. У своїх матеріалах він детально розбирає сучасну російську політику, виступає проти війни в Україні, нещадно висміює Путіна, "духовні скрєпи" і "русский мир".

Джерело

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти