Володю, день твоєї смерті буде величезним святом для всього людства

Вбивця відзначає свято народження... Один-однісінький. Бо боїться померти.
Володимир Путін
Путін з'явився у Благовіщенський собор Кремля на організовану особисто для нього різдвяну службу / скріншот з відео

...Відстрілявшись зранку по Херсону і Краматорську, російська армія оголосила "різдвяне перемир'я". Ця лицемірна гра в релігійність змусила мене згадати Писання:

"Горе вам, книжники і фарисеї, лицеміри, що уподібнюєтеся пофарбованим трунам, які зовні здаються красивими, а всередині повні кісток мертвих і всякої нечистоти. Так і ви за зовнішністю здаєтеся людям праведними, а всередині зроблені з лицемірства і беззаконня"(Матф. 23:27-28).

"Повна нечистот пофарбована труна" на ім'я Володимир Путін з'явилася у Благовіщенський собор Кремля на організовану особисто для неї різдвяну службу. Всіх людей звідти, зрозуміло, завчасно видалили, а собор ретельно перевірили на предмет мінування або ще чогось, що могло б загрожувати цьому фарисею.

відео дня

Ця картинка облетіла весь світ - самотня людина стоїть в порожньому соборі - і це квінтесенція путінізму. Він хоче керувати людьми, яких боїться. Він хоче нескінченно панувати над тими, про яких він знає, що вони хочуть його смерті.

Навіть параноїк Іван Грозний, який підозрював усіх у бажанні його вбити, і той не боявся приходити в храми, повні людей. У розпал опричнини, коли він щодня страчував сотні і тисячі людей і кров по всій Русі лилася рікою, проте він приходив в кремлівські храми під час служби і марно шукав благословення у святого митрополита Пилипа (Количева).

Так чого ж боїться цей маленький, сухенький дідок? Чому останнім часом він такий сумний? Навіщо він приходить в храм, якщо боїться своїх братів по вірі? Адже храм - для всіх. У храм приходять для спільної молитви, а інакше навіщо він? Якщо ти боїшся - молися вдома.

Не буває храмів для однієї людини. Це нонсенс. Один в храмі - тільки Бог. Вічний Бог, Творець всього сущого... для нього, а не для тебе, Вово, будуються храми. Ці храми побудовані не тобі, а йому. Тебе обдурили, ти - не він. Хоча б тому, що ти смертний. Хоча б тому, що ти не можеш оживити тих, кого вбив. Хоча б тому, що ти не вмієш нічого створювати.

Господь дав нам заповіді. Ми як можемо, так їх і виконуємо. Напевно, ми погані християни, слабкі, грішимо багато. Але ми хоча б розуміємо, де ми робимо добро, а де - зло.

Але Господь покарав тебе, Вово. Він не дав тобі навіть цього: ти не вмієш відрізнити добро від зла. Ти не бачиш різниці. Ти думаєш, що все, що добре для тебе - це добро, а що погано для тебе - це зло. А це не так. Все "трошки" по-іншому. Але пояснити тобі це вже неможливо.

Ти весь час брешеш і впевнений, що і далі будеш брехати так само безкарно. А це не так. "Бо немає нічого таємного, що не стало б явним, ні сокровенного, що не стало б відомим і не виявилося б" (Лк 8:16-17). Але ти і в це не віриш. І пояснити тобі, що ти помиляєшся, теж вже неможливо.

Ти щомиті твориш страшне зло, плодиш горе, відбираєш людські життя, які не ти давав, а тобі й горя мало: ти приходиш до храму Божому і молишся на самоті, в радісне свято Різдва Ісуса Христа. Вбивця відзначає свято народження... Один-однісінький. Бо боїться померти.

А чого ти так боїшся, Вово? Ось твій поп Гундяєв каже, що це не страшно. Що це раз плюнути, "за друга своя", чого б не померти? Тим більше, ти впевнений, що потрапиш до раю? З чого б це такий страх, га?

А вся справа в тому, що ти не віриш ні в який рай, Володю. І ні в яке "життя вічне". Твоє життя - це той самий Ленінський "спосіб існування білкових тіл", і нічого більше. Ти просто - білкове тіло. І в день православного Різдва, мені особливо радісно повідомити тобі, що ти здохнеш. Неодмінно. Кожному віддається за його вірою. І раз ти не віриш у вічне життя, так і не буде у тебе його. І день твоєї смерті буде величезним святом для всього людства. Цим ти і запам'ятаєшся людям. І більше - нічим.

Така у мене буде спроба різдвяної проповіді. Хоч я і євангеліст-лютеранин і своє Різдво вже відсвяткував 25 грудня.

Настає час розплати. Наша справа правильна. Ворог буде розбитий. Перемога буде за нами.

Слава Україні!

Джерело

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти