Кульгаве обґрунтування війни в Україні, або Чому російська пропаганда розрахована на дебілів

Пропаганда в Росії розрахована на дебілів, аби вони "українських коронавірусів" боялися сильніше, ніж порожніх магазинів та банкоматів / LiveInternet

Маячня Кремля про "захист українців від нацистів" працювала б у Росії, якби це дійсно було "визволення", а не жорстка війна на знищення українців.

Російська пропаганда розрахована на дебілів. Погляньте на тези, які вона озвучує.

Теза 1. Вони вторгаються до нас, бо ми "адіннарот", і нас треба рятувати від "нацистів".

Теза 2. Вони вторгаються до нас, бо у нас тут біолабораторії, де розробляються "етнічно-спрямовані" віруси. Себто віруси, які вражають лише якісь етнічні групи.

Режим логіки.

Але якщо у нас розробляють віруси, спроможні вражати певні етнічні групи, і від цього має страждати московщина, яка так перелякалася, що аж пішла на нас війною, то, значить, об'єктом цих вірусів мають бути московити.

При цьому самі московити кажуть, що ми з ними "адіннарот". Отже, вірус має вражати і нас.

Звісно, об'єкт московитської пропаганди не має бачити тут жодних проблем.

Читайте такожСаркофаг брехні: що стане причиною смерті чекістського монстра Путіна

Висновок один: цей об'єкт – дебіл, що:

Хоча насправді те, що російська пропаганда останні дні почала генерувати купу різноманітних тез, які виглядають витвором уяви наркомана, є просто ознакою того, що пропаганда працює погано. Першопочаткові тези – не працюють, тому всю пропагандистську машину треба лагодити "на ходу".

Здійснивши вторгнення в Україну, вони так і не потурбувалися, аби хоч якось пояснити, навіщо це було потрібно.

Читайте такожКлюч до перемоги України – не санкції: що призведе до краху Росії

Теза про "захист українців від нацистів" працювала б, якби це дійсно було "визволення", а не жорстка позиційна війна на знищення.

Тому одразу пішли в хід тези про ядерну зброю. Ну а тепер уже і до вірусів справа дійшла – так сильно треба залякати росіян, аби вони "українських коронавірусів" боялися сильніше, аніж порожніх магазинів та банкоматів.

Але подібний переляк проходить швидко. І що далі?

Легко вірити у пропаганду, коли ти під пивко слухаєш новини. Важче – коли, спираючись на цю пропаганду, тобі дають автомат і кажуть перти завойовувати чужу країну.

Петро Олещук, політолог, викладач КНУ імені Тараса Шевченка

Новини заразКонтакти