Один товариш за кордоном розповів, що все, що відбувається сьогодні, готувалося з 2004 року.
Нагадаю, навесні 2004 року Путін прийшов на другий термін, цього року в Росії було кілька терактів, підготовлених ФСБ, а восени в Україні був Помаранчевий Майдан.
Саме тоді було сформовано вектор руху України від Росії у бік Заходу.
Чому?
Згадуємо американського ідеолога Бжезинського, який казав, що "Без України Росія не імперія..."
Перший термін президентства Путіна вже показав "колективному Заходу" успіхи "кооперативу Озеро", а другий термін підтвердив негативний тренд.
У Росії після 1991 року був шанс стати процвітаючою європейською державою, туди йшли мільярдні інвестиції, будувалися сучасні заводи.
Але Росія обрала шлях Орди. нагадаю:
Це суперечило цілям та принципам "колективного Заходу". І в результаті було створено кілька сценаріїв "деконструкції Росії". Так само свого часу вчинили з СРСР.
Читайте такожУ російсько-українській війні стався перелом: світ вирішив гуртом мочити Росію в сортиріПам'ятаєте про "наживку" у вигляді Космічної програми, яку проковтнув СРСР Витративши тоді мільярди доларів, СРСР загубив свою економіку та розвалився.
Нинішня Росія має значно більший запас економічної міцності. Крім серйозної ролі на енергетичному ринку, яку Росія використовує як інструмент шантажу, вона в 2020 році закінчила повне оновлення своїх збройних сил і стала реальною загрозою сусідам.
Свої інтереси Росія поширила далеко за межі своїх кордонів. Щільне економічне співробітництво з Францією та Німеччиною робило Росію впливовим європейським суб'єктом.
Партнерські проекти з Китаєм (економічні, енергетичні, Шанхайська організація співробітництва) – робило впливовим Азіатським суб'єктом. Активна присутність на Близькому Сході створювало проблеми для американської політиці і було інструментом тиску на Ізраїль. І Путін щиро прагнув відтворити СРСР 2.0 та бути провідним глобальним гравцем.
Але!
Повертаючись до Бжезинського, де він порівнював глобальну політику з "Великою шахівницею", Путін загрався і став грати не за правилами та при цьому втратив страх.
У плані деконструкції Росії було розкладено кілька наживок, які Росія із задоволенням проковтнула, вважаючи, що це її успіхи.
І ось "блискуче підготовлений бліцкриг" провалився.
Ні, тут не можна виключати український народ, який вміє самоорганізовуватись і є важливим елементом нашого протистояння.
Але Армія України 2022 зовсім не та, що була у 2014 та у 2015. США досить багато зусиль доклали для цього. Тут і підготовка командирів нової якості та перехід на стандарти НАТО нашої армії та сучасні технології...
І відсутність очевидних втрат Путіна – тому підтвердження.
Рішення щодо Лендлізу - також елемент того великого задуму, який був давно сформований.
Важливо, що цей план немає чітких термінів, у ньому є подійність і ролі. І Україна в цьому плані має особливу роль.
Україна - головний "деконструктор" Російського Світу та Росії.
Росія в тих межах, в яких існує сьогодні, припинить існування. Буде перекроєна карта, оскільки проект "Російська Федерація" визнаний невдалим. У цій картинці на карті з'являється "Проект Україна", який у оновленій грі англосаксів починає відігравати важливу роль.
Ви замислювалися, чому Борис Джонсон надав Україні важливе перед початком війни озброєння? Це теж ланка ланцюга. І цей ланцюг тісно пов'язаний з далекосяжними подіями.
Америка повертається до активної ролі у Європі. Крім Польщі, успішного проекту американців, Україна так само стане успішним економічним і вже військовим проектом.
Читайте також"Ядерна дубина" Путіна заіржавіла: чому Європа перестала боятися бункерного дідаУ Європі буде сформовано новий економічний союз, який включає Україну, Польщу, країни Балтії та Великобританію. Цей союз буде покликаний створити сильну противагу Німеччині та Франції. І він стане новим економічним центром Європи (але у фарватері англосаксів). Таким собі є новим Європейським Китаєм. Який, на відміну від стагнуючого старого Заходу, буде висхідною зіркою.
Його роль буде важливою і поширюватись на такі сфери:
Цей союз також візьме на себе контроль за європейською частиною території сучасної Росії.
Війну з Росією нам доведеться виграти самостійно, але тільки так ми підтвердимо своє право на ту роль, яку нам відведено глобальними елітами в майбутньому Європи та Світу.